Nic lepszego niż Bitcoin: Anthony Pompliano

W piątek Bitcoin przeszedł do strefy 11.300 dolarów, a Pomp zawstydza teraz instytucje finansowe za to, że nie są jego właścicielami po tym, jak Square zdobył 50 milionów dolarów BTC.
Nic lepszego niż Bitcoin: Anthony Pompliano
Obraz okładki na stronie www.facebook.com
Spis treści
„Bitcoin budzący się i przypominający wszystkim, dlaczego jest królem“
„Nie ma nic lepszego niż Bitcoin“
Po tym, jak Bitcoin wzrósł najpierw ponad $ 11,000 oporu w piątek, a później tego dnia poszedł do $ 11,442, wokal Bitcoin adwokat Anthony Pompliano dziś tweeted pochwałę do Bitcoin i rozpoczął rebuking instytucji finansowych, które nie nabył jeszcze żadnych.

Nazwał Bitcoin aktywów z najlepiej skorygowanych zysków.

„Bitcoin budzący się i przypominający wszystkim, dlaczego jest królem“

Anthony Pompliano (aka Pomp), współzałożyciel i partner w Morgan Creek Digital, opublikował tweet, aby przypomnieć społeczności, że Bitcoin mówi teraz „przyjdź do Papy“.

Po tym, jak Microstrategy i Square nabyli ostatnio między sobą prawie pół miliona Bitcoinów, sztandarowa krypto waluta w końcu przełamała się powyżej 11.000 dolarów i wydaje się zmierzać w kierunku 12.000 dolarów.

Co ciekawe, Bitcoin zaczął się rozwijać po tym, jak Keith McCullough, dyrektor generalny Hedgeye Risk Management, wyrzucił wszystkie swoje BTC.

Powiązany z .
Nowy „Raport McAfee’a“ z jego komórki więziennej Szczegóły dotyczące życia w więzieniu
„Nie ma nic lepszego niż Bitcoin“
W swoich ostatnich tweetach Anthony Pompliano napisał, że instytucje finansowe (oprócz Microstratey, Square i Grayscale, które w tym roku również nabyły wiele BTC) naruszają swoje obowiązki powiernicze, jeśli nie mają kontaktu z Bitcoinem.

Przypomina on inwestorom instytucjonalnym, że płaci im się za znalezienie najlepszych aktywów odpornych na ryzyko z wysokimi zyskami i mówi, że nie ma „nic lepszego niż Bitcoin“.

Pomp podzieliła się również, że obecnie inwestor instytucjonalny posiada w swoim bilansie co najmniej 513 542 BTC.