Bitcoin.com Reveals Limited Edition Bitcoin Cash Wristwatch Crafted by Luxury Watchmaker Franck Muller

Wiodący kryptokurrency portal internetowy Bitcoin.com nawiązał współpracę ze szwajcarskim producentem luksusowych zegarków, Franckiem Mullerem, w celu stworzenia eleganckich czasomierzy o tematyce kryptograficznej. Tytanowy, limitowana edycja funkcjonalnego zegarka Bitcoin cash nazywa się „Free the Money, Free the World“ i będzie sprzedawany do krypty na Bitcoin.com.

Latem 2019 roku, luksusowy zegarmistrz Franck Muller wydał w pełni funkcjonalny zegarek bitcoin o nazwie „Encrypto“, zegarek, który pozwala użytkownikowi przechowywać swoje cyfrowe aktywa w chłodni.

W tym roku genewski producent zegarków nawiązał współpracę z Bitcoin.com w celu wyprodukowania kolejnego ekstrawaganckiego zegarka w walucie cyfrowej. Ten piękny zegarek nazywa się „Free the Money, Free the World“ i został zaprojektowany przez współzałożyciela Bitcoin.com Mate Tokay i Tylera Gallaghera z Regal Assets.

Tytanowy, limitowany zegarek bitcoin cash (BCH) będzie sprzedawany za 9.900 EUR za sztukę, a sprzedanych zostanie tylko 500 indywidualnie numerowanych czasomierzy.

Tytanowa obudowa produktu jest niezwykle wytrzymała dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Stylowa czarna powłoka DLC z zielonymi akcentami nadaje temu zegarkowi modny, wielkomiejski wygląd. Zegarek na rękę jest pierwszym w historii zegarkiem Bitcoin Trader Cash Franck Muller. Kod QR zegarka można dostosować za pomocą kupującego Bitcoin Cash (BCH) klucz publiczny.

Franck Muller jest znany z tworzenia najlepszych i najbardziej skomplikowanych czasomierzy na świecie, a wspaniałe zegarki noszone są przez niezliczoną ilość gwiazd. Firma mówi „Free The Money, Free The World“ to ekscytujący rozdział w historii nowoczesnych i innowacyjnych zegarków Francka Mullera.

Założyciel Bitcoin.com, Mate Tokay, pomógł zaprojektować nowy zegarek Francka Mullera na rękę i wierzy, że wyjątkowo skomplikowane zegarki w połączeniu z innowacyjną technologią, taką jak Bitcoin Cash (BCH) idą w parze.

„Praca z zespołem Francka Mullera przy projektowaniu pierwszego na świecie zegarka Bitcoin Cash była niesamowitym doświadczeniem“, powiedział Mate Tokay z Bitcoin.com. „Jako entuzjasta zegarków, to wyzwanie wiele dla mnie znaczyło. Naprawdę wierzę, że stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju zegarek i pochlebia mi to, że opinie na jego temat były jak dotąd bardzo pozytywne“.

Do każdego zegarka dołączony jest dwuczęściowy zestaw „Deep Cold Storage“, który pozwala właścicielowi na przechowywanie krypty w nagłośnieniu wyrytym na tarczy. Zapieczętowane złącze USB, które zawiera prywatny klucz, zabezpiecza portfel, podczas gdy bilans adresowy można sprawdzić za pomocą pokrętła. Podobnie jak wszystkie czasomierze Francka Mullera, zestaw limitowanej edycji „Free the Money, Free the World“ charakteryzuje się eleganckimi aranżacjami i wyszukanymi mechanizmami zegarkowymi.

„To był ekscytujący projekt i praca z Bitcoin.com, Mate Tokay i Roger Ver nad nim jest nie tylko zaszczytem. Uwolnijmy świat razem“, powiedział Tyler Gallagher z Regal Assets podczas ogłoszenia.

Każdy 41 mm kawałek jest wyposażony w odporny na zarysowania, antyrefleksyjny szafirowy kryształ i czarny skórzany pasek z zielonymi szwami. Niezliczona ilość zegarków Francka Mullera była noszona przez wiele osobistości, w tym Kanye Westa, Eltona Johna, Paris Hilton, Kim Kardashian, Lil Wayne, Floyda Mayweathera, Davida Beckhama i wiele innych.

Kryptoelektryczny zegarek „Free the Money, Free the World“ już odniósł ogromny sukces w Hollywood, z różnymi gwiazdami i znanymi artystami hip-hopu. Są wśród nich takie sławy jak raper Young Thug, gwiazda Youtube i gracz Faze Banks, amerykański wokalista i autor tekstów Kaash Paige, raper i autor tekstów Cardi B, amerykański wokalista i raper Swae Lee, amerykański model i gwiazda mediów społecznościowych Jordyn Woods oraz gwiazda hip-hopu Gunna.

Dowiedz się więcej o zegarku na rękę tutaj i sprawdź wideo poniżej.